Ceļo uz Ameriku!

Amerikas Savienotās Valstis

Tātad, pirms kāda laika sanāca tā, ka es nonācu Amerikas Savienotajās Valstīs un kādu laiku tur arī padzīvoju. Es paspēju apskatīt tur vairāk vai mazāk daudz ko, bet te es centīšos īsi ieteikt to, ko es domāju, ka katram cilvēkam, kas turp dodas, derētu noteikti redzēt.

Sākšu ar pilsētām – viennozīmīgi, kad dodies uz Amerikas Savienotajām Valstīm, tad tev ir jāapmeklē paša kontinenta un varbūt pat visas pasaules sirds – Vašingtona.
Pilsētā ir daudz visādu veidu pieminekļi par godu visiem iepriekšējajiem prezidentiem, kuri spēlēja svarīgu lomu tās valsts un mūsdienu pasaules izveidošanā. Kā arī tur vien ir vērts aizbraukt, lai varētu palielīties draugiem, ka esi redzējis galvenā vīra dzīvojamo māju – Balto namu.

Diezgan ikoniska pilsēta uz kuru vien neaizbraukt būtu grēks ir Ņujorka. Šī ir skaista un Urbāna pilsēta, kurā var atrast visu. Kā saka filmās un dziesmās – ”kur sapņi tiek radīti un piepildīti”. Pilsēta ir milzīga un lai izstaigātu visu, ko viņā derētu redzēt, tur vajadzētu dzīvot vismaz gadu. Bet viena no lietām, kas obligāti Ņujorkā ir jāizpēta ir Impērijas štatu celtne, kas ir liela ikoniska celtne gandrīz Ņujorkas pašā centrā. Kā arī, ja runājam par ikoniskām lietām ikoniskajā pilsētā, tad noteikti ir jādodas uz Centrālo parku. Tas ir apbrīnojams parks, kas pilnībā izmaina tavas emocijas. Tu no pilsētas ieej milzīgā parkā, kur pazūd visi pilsētas trokšņi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s